Nasze koty uczestniczą w wystawach organizowanych pod patronatem World Cat Federation. Oto tytuły i wyróżnienia jakie otrzymały nasze koty.

WCH Grazia De Kornt

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 24.04.2004r. PZF-WARSZAWA CAC EX1 N.VOLKOV 13
2. 25.04.2004r. PZF-WARSZAWA CAC EX1 O.MIRONOWA 13
3. 09.10.2004r. PZF-WARSZAWA CAC EX1, NOM BIS J.MELNIKOWA 13
4. 10.10.2004r. PZF-WARSZAWA CACIB EX1 J.GROGNET 11
5. 16.04.2005r. PZF-WARSZAWA CACIB EX1 F.PICINALI 11
6. 17.09.2005r. MOONCAT-RYGA CACIB EX1 A.NAZAROVA 11
7. 15.10.2005r. PZF-WARSZAWA CAGCIB A.NAZAROVA 9
8. 04.02.2006r. IBSCC-LUBLIN CAGCIB, NOM BIS L.MAKAROVA 9
9. 11.11.2006r. LGAC-WILNO CAGCIB S.KRASNOSELSKAIA 9
10. 12.11.2006r. LGAC-WILNO CACE A.NAZAROVA 7
11. 09.12.2006r. FELITA-MINSK CACE S.KRASNOSELSKAIA 7
12. 02.06.2007r. PZF-WARSZAWA CACE T.TARASENKO 7
13. 03.06.2007r. PZF-WARSZAWA CAGCE T.TARASENKO 5
14. 15.03.2008r. FELIMUR-RYGA CAGCE Y.MELNIKOVA 5
15. 26.04.2008r. KATZENUNION-EBENSEE CAGCE M.MAISTER 5
16. 01.06.2008r. LGAC-WILNO CACM, NOM BIS O.BELYAEVA 3
17. 07.06.2008r. PZF-TORUŃ CACM T.TARASENKO 3
18. 15.11.2008r. FELIMUR-RYGA CACM V.KLUCNIECE 3

WCH Afrodyta Zwycięzca*PL

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 16.04.2005r. PZF-WARSZAWA EX1, NOM BIS V.KLUCNIECE 15
2. 17.04.2005r. PZF-WARSZAWA EX1, NOM BIS A.HACKMANN 15
3. 18.09.2005r. MOONCAT-RYGA CAC EX1, NOM BIS A.NAZAROVA 13
4. 15.10.2005r. PZF-WARSZAWA CAC N.PHALEMPIN 13
5. 16.10.2005r. PZF-WARSZAWA CAC A.BARDELLA 13
6. 04.02.2006r. IBSCC-LUBLIN CACIB L.MAKAROVA 11
7. 05.02.2006r. IBSCC-LUBLIN CACIB S.KRASNOSELSKAIA 11
8. 11.11.2006r. LGAC-WILNO CACIB I.PLEPIS 11
9. 12.11.2006r. LGAC-WILNO CAGCIB A.NAZAROVA 9
10. 09.12.2006r. FELITA-MINSK CAGCIB S.KRASNOSELSKAIA 9
11. 10.12.2006r. FELITA-MINSK CAGCIB S.PILATOVA 9
12. 15.03.2008r. FELIMUR-RYGA CACE Y.MELNIKOVA 7
13. 19.03.2008r. PZF-WARSZAWA CACE H.WATZKE 7
14. 26.04.2008r. KATZENUNION-EBENSEE CACE M.MAISTER 7
15. 27.04.2008r. KATZENUNION-EBENSEE CAGCE D.MAISTER 5
16. 31.05.2008r. LGAC-WILNO CAGCE L.MAKAROVA 5
17. 07.06,2008r. PZF-TORUŃ CAGCE T.TARASENKO 5
18. 08.06.2008r. PZF-TORUŃ CACM V.DUCHI 3
19. 18.10.2008r. LGAC-WILNO CACM O.MIRONOVA 3
20. 15.11.2008r. FELIMUR-RYGA CACM N.PILATOVA 3
21. 16.11.2008r. FELIMUR-RYGA HP V.KLUCNIECE 1

WCH Dior Siberian Spirit,CZ

Lp. Data wystawy Organizator Osiągnięte tytuły Sędzia Klasa wystawowa
1. 16.04.2005r. PZF-WARSZAWA EX1 NOM BIS A.HACKMANN 14
2. 17.04.2005r. PZF-WARSZAWA EX1, NOM BIS F.PICINALI 14
3. 17.09.2005r. MOONCAT-RYGA CAC EX1 D.MEISNER 13
4. 18.09.2005r. MOONCAT-RYGA CAC EX1, NOM BIS A.NAZAROVA 13
5. 15.10.2005r. PZF-WARSZAWA CAC, NOM BIS A.BARDELLA 13
6. 16.10.2005r. PZF-WARSZAWA CACIB N.PHALEMPIN 11
7. 19.11.2005r. FELIMUR-RYGA CACIB, NOM BIS I.OKULOVS 11
8. 20.11.2005r. FELIMUR-RYGA CACIB, NOM BIS V.BENINA 11
9. 04.02.2006r. IBSCC-LUBLIN CAGCIB, SP. WYR. L.MAKAROVA 9
10. 05.02.2006r. IBSCC-LUBLIN CAGCIB S.KRASNOSELSKAIA 9
11. 15.04.2006r. MOONCAT-RYGA CAGCIB G.KOROLYOVA 9
12. 16.04.2006r. MOONCAT-RYGA CACE,BEST OF BEST,BEST IN SHOW I.SHUSTROVA 7
13. 06.05.2006r. PSF-Wrocław CACE, BEST OP. SEX K.CADURY 7
14. 13.05.2006r. KATZENUNION OSTERREICH CACE V.KLUCNIECE 7
15. 14.05.2006r. KATZENUNION OSTERREICH CAGCE N.PHALEMPIN 5
16. 17.06.2006r. SKR-Toruń CAGCE I.PLEPIS 5
17. 11.11.2006r. LGAC-WILNO CAGCE S.KRASNOSELSKAIA 5
18. 12.11.2006r. LGAC-WILNO CACM A.NAZAROVA 3
19. 17.02.2007r. AFeF-ZANICA CACM A.BARDELLA 3
20. 18.02.2007r. AFeF-ZANICA CACM C.GHISI 3

Hodowla - Koty Rasowe

Koty Syberyjskie

Legenda:

CAC- Nominacja na tytuł Championa. 3 x CAC- tytuł Championa.

CACIB- Nominacja na tytuł Inter Championa.

CAGCIB- Nominacja na tytuł Grand Inter Championa.

Klasy wystawowe:

Kociaki startują w klasach 17-15, koty hodowlane w klasach od 13 do 1.

Im niższy numer klasy, tym kot ubiega się o wyższy tytuł.

O tytuły rywalizują koty, które ukończyły 10 miesięcy.

hodowla kotów syberyjskich